Kapat
(0) Sepet
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Arama

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Dahası da var! ANKARA ‘nın en büyük toptancı marketi olarak, dünden bugüne kat ettiğimiz yolda  ostim  ve Batıkent  olmak üzere 2 yeni  mağaza açarak gücümüzü artırdık.  
   
  CİTY GROSS’un temelleri 2010 yılında, RAMAZAN GÜLHAN  tarafından  ANKARA Gimat bölgesinde atıldı. Ankara ’da  tüccarlar, esnaflar ve iş insanları CİTY GROSS Market ile çalışıyor. CİTY GROSS profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözeterek sunuyor.

  CİTY GROSS, ANKARA nın lokomotif şirketi olarak kabul edildi ve ülkemizde 2010’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, Ankara da yayılmış olan CİTY GROSS Market mağazalarında bulabilirsiniz. Bu doğrultuda istikrarlı ve hızlı büyüyen organizasyonumuzla sizlerin hizmetindeyiz.