Arama
 

Mağazadan Teslim Alacağım

Mağaza Adresi:

City Gross Merkez Mağaza Macun Mah.,204 Cad. No:18 Yenimahalle/Ankara

Adresime Gelsin


Tüm Türkiye


İle Teslimat yapılmaktadır.


Siparişini nereye Gönderelim?


Kategoriler
  Menü Kapat

  Hakkımızda

   


  City Gross’un temelleri 2010 yılında, RAMAZAN GÜLHAN tarafından Ankara Gimat bölgesinde atıldı. Ankara’da tüccarlar, esnaflar ve iş insanları City Gross Market ile çalışıyor. City Gross profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözeterek sunuyor.

   

  Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Dahası da var! Ankara‘nın en büyük toptancı marketi olarak, dünden bugüne kat ettiğimiz yolda Ostim ve Batıkent olmak üzere 2 yeni mağaza açarak gücümüzü artırdık. 

   

  E-Ticaret’e Doğru

  Sunmuş olduğumuz hizmetler, özellikle Pandemi dönemine denk gelen süreçte E-Ticaret hizmetinin aciliyetini gözler önüne sermiştir. Gerek müşteri taleplerimiz gerekse yıllardır E-Ticaret alt yapısı için oluşturduğumuz sistemler, hızlı bir şekilde online alışverişte de hizmet vermemizi gerekli kılmaya başlamıştır. Bu sebeple Kasım ayı itibari ile başlattığımız 3 varyantlı Online Alışveriş Sistemimiz başarılı bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaya başlamıştır.

   

  City Gross, Ankara’nın lokomotif şirketi olarak kabul edildi ve ülkemizde 2010’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, Ankara da yayılmış olan City Gross Market mağazalarında bulabilirsiniz. Bu doğrultuda istikrarlı ve hızlı büyüyen organizasyonumuzla sizlerin hizmetindeyiz.